Dárečky a dárkové předmětyReklamní a dárkové předměty podporují vztahy s obchodními partnery, odběrateli nebo klíčovými zákazníky. Jsou charakteristické zejména svojí schopností motivovat obchodní partnery pro další spolupráci. Také je možno jejich pomocí poděkovat za projevenou náklonnost dotyčné firmě. U takových případů je vhodné na dárek umístit pouze značku či logo společnosti, se kterou partner spolupracuje. Prostřednictvím dárkových předmětů probíhá komunikace mezi různými subjekty, využívají se prakticky v každém typu organizace.

Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují.

Reklamní předměty mohou mít různý charakter. Nejběžnější je výběr z nabídky katalogového zboží, která je velice široká. Druhou možností je zhotovení reklamního předmětu na míru. A jaké jsou nejoblíbenější? Měřítko oblíbenosti je zde vyjádřeno především komunikačním cílem a cílovou skupinou. Komunikační cíl specifikuje samotný charakter a frekvenci obdarovávání. Cílová skupina určuje především typ dárku a jeho cenovou hladinu. Pro kategorii dárkových předmětů se na trhu častěji využívají předměty na rozhraní nižší až střední cenové úrovně.

Mezi nejoblíbenější reklamní a dárkové předměty v nižší cenové hladině pak patří hlavně ty s určitou užitnou hodnotou. V poslední době jsou velice oblíbené praktické reklamní předměty jako jsou vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, vonné svíce, aroma visačky do auta nebo různé reklamní vitamíny, čaje, kávy a jiné pochutiny jako čokolády, bonbóny nebo energetické nápoje. Ve střední cenové hladině se pak těší velké oblibě reklamní vína a destiláty v dárkovém setu se skleničkami nebo doutníkem. Velice oblíbené jsou také reklamní flashové disky.

Netradiční a dárky pro celou rodinu, které vás zaručeně pobaví. Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům.

Svatební dárky

Blíží se svatba blízké osoby a netušíte, jaký dárek by byl vhodný? Svatební dary mají v rámci celého obřadu svou nezastupitelnou roli a rozhodně nelze jejich význam podceňovat. Tradiční dárky k svatbě jsou např. vybavení do domácnosti, poukaz na pobyt v zahraničí, a nebo prostá obálka s penězi. Pokud chcete svatebčany potěšit a zároveň překvapit, je vhodné zaměřit se na originální svatební dárky. V takovém případě se nebojte povolit uzdu své fantazie a vybírejte cokoliv krásného. V úvahu připadají klidně i adrenalinové zážitky v podobě skoku padákem, letu balónem apod. Mějte však na paměti, že by vždy mělo jít o dárky pro páry. Všechny svatební dárky by ve většině případů měli být určeny nejen pouze pro ženicha, nebo pouze pro nevěstu, ale měli by být pro oba novomanžele a měli by napomoci k jejich harmonickému spojení. 

Svatební dárky pro ženicha

Ačkoliv jsou tedy svatební dárky primárně určeny pro oba novomanžele, je možné hledat speciálně svatební dárky pro ženicha, nebo pouze pro nevěstu. Může jít například o vtipné dárky od přátel, které jsou určeny ženichovi jako pomůcka v boji proti přílišné emancipaci v manželství. Některé dárky pro ženicha je pak určitě vhodné označit cedulkou „rozbalit až doma“. Pozor však na to, jaký je Váš vztah k ženichovi. Pokud jste kamarád/ka, můžete si dovolit u nějaký ten vtipný dárek, pokud jste tchýně, přílišnému humoru při výběru dárku se raději vyhýbejte.

Svatební dárky pro nevěstu

Stejně jako pro ženicha, je možné vybírat mezi dárky pro nevěstu. V tomto případě platí v podstatě obdobné jako v předcházejícím případě. Pokud je nevěsta vaší kamarádkou, můžete se porozhlédnout i mezi vtipné svatební dárky pro nevěstu, pokud je Vaší snachou, na dárek připomínající část manželova těla raději zapomeňte. Dárek pro nevěstu by každopádně měl být krásný a měl by vyjadřovat Váš vztah k ní. Pokud jste bývalý přítel nevěsty, raději jí nic nedávejte, pokud tedy není Vašim cílem svatbu překazit, nebo alespoň trochu potrápit ženicha. V opačném případě je na místě vybrat takové svatební dárky pro nevěstu, které manžela donutí až k pláči.

Vtipné dárky

Vtipné originální dárky jsou takové, které i když nemají skoro žádnou reálnou hodnotu, tak i přesto dokáží udělat radost a dokáží pobavit. A o to jde často třeba na oslavách narozenin nebo firemních večírcích především.

Kdy věnovat vtipný dárek?

Vtipný dárek můžete věnovat téměř kdykoliv, kdy je k tomu nějaká příležitost. Pobavit, udělat někomu radost nebo si z někoho lehce vystřelit tím, že darujete nějaký žertovný předmět, může být zábava. Samozřejmě je ale předem dobré si trošku promyslet, jaká asi tak bude reakce obdarovaného a o jakou vlastně jde příležitost – jestli příležitost není příliš vážná k tomu, aby se dalo vymýšlet vtipné dárky.

Kde seženu vtipný dárek

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Vtipný dárek se dá sehnat buď v obchodech (klasických kamenných, ale i internetových) nebo se dá vymyslet a vlastnoručně vyrobit. Pokud se rozhodnete vtipný dárek pořídit z obchodu, tak je často problém v tom, že ačkoliv jde o nějakou drobnost, tak i tak to stojí hodně peněz. Proto je lepší nějaký vtipný dárek vymyslet, vyrobit a darovat – potěšíte tím hned dvojnásobně, protože vlastnoručně vyrobené a vymyšlené dárky mají své kouzlo oproti kupovaným předmětům.


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!